Adresas:
Tekstilininkų g. 5, Juodupės mstl., Rokiškio r. sav.
Tel.: 458-57162

Priklausomybė:
Savivaldybės
Įstaigos tipas:
Ikimokyklinio ugdymo mokykla

Mokymo kalbos:
lietuvių
Mokymo formos:
Dieninė

Savivaldybė:
Panevėžio apskr. Rokiškio r. sav.
Ugdytinių grupės

Veikia savaitinė grupė.
Ikimokyklinio ugdymo ,,Kiškių ‘‘ gr. (darbo laikas 7.15-17.09). Ją lanko 3-4m. vaikai
Ikimokyklinio ugdymo ,,Drugelių‘‘ gr. (darbo laikas 7.00-18.06). Ją lanko 5-6 m. vaikai
Priešmokyklinio ugdymo ,,Pagrandukų“ gr. (darbo laikas 8.30-17.38). Ją lanko 6 metų vaikai

Kiekviena grupė nusistato savo grupės dienos ritmą, kuris skelbiamas grupės skelbimų lentoje. Vaikai ugdomi visu buvimo įstaigoje laiku.Siekiame sistemingo neformalaus bendravimo ir bendradarbiavimo su tėvais vaikų ugdymo klausimais. Ypatingas dėmesys skiriamas priešmokykliniam ugdymui.

Pedagogams suteikiama galimybė stebėti tarpusavio organizuotos veiklos renginius, reikšti pastabas, nuomonę, pačiam organizuoti bei įsijungti į metodinę veiklą. Dalijamės seminaruose gauta medžiaga ir įgytą patirtį perduodam kolektyvui. Organizuojamos metodinės dienos. Artimai bendradarbiaujame su kaimo darželiais, semiamės patirties iš miesto darželių. Vyksta įvairūs renginiai.